Felix Slováček jr.


Felix Slováček jr. pro DS Blaník

(určeno pouze pro klienty DS Blaník)

Felix Slováček jr. potěší klienty DS Blaník známými hity a melodiemi, které zazpívá nebo přednese na soprán saxofon

Datum: pátek 14. 6. 2024, 14 hodin

Místo: Domov pro seniory Blaník (pouze pro klienty DS Blaník)

Účinkující: Felix Slováček jr.


Felix Slováček jr. a hudební felixír

host: Anna Julie Slováčková

(otevřené pro veřejnost)

Felix Slováček jr., hudební všeuměl, se představí jako zpěvák, sopran saxofonista, klarinetista a kapelník svého rytmického komorní orchestru. Jako host vystoupí Anna Julie Slováčková.

Datum: sobota 15. 6. 2024, 19 hodin

Místo: Husův sbor v Mnichovicích

Účinkující: Felix Slováček a jeho komorní orchestr (bicí, baskytara, elektrická kytara, klávesy a smyčce).

Program: od klasicky přes muzikál, populární filmové a seriálové melodie k semaforským hitům) v doprovodu rytmické kapely

Zazní nejen čeští autoři – F.V. Kramář, K. Svoboda, V. Trojan, J. Ježek, ale i E. Morricone a další.


Felix Slováček jr.

V roce 2010 absolvoval magisterské studium na HAMU obor klarinet s Komorní filharmonií Pardubice v cyklu "Ti nejlepší". Vystupoval na festivalu vážné hudby v Moskvě "Jaro v Rusku" 2013, Musical Bridgest Around the World 2015 v USA a dále sólově (klarinet, soprán saxofon, zpěv) nebo s orchestry v Čechách na Slovensku, Německu, Rakousku, Itálii, Rusku, Norsku, Španělsku, Slovinsku, Číně a USA. Dirigování studoval soukromě u prof. Jaroslava Vodňanského. Dirigoval např. Komorní orchestr Bohuslava Martinů, Komorní filharmonii Pardubice, Český komorní orchestr, Západočeský symfonický orchestr Mariánské Lázně, Filharmonii Bohuslava Martinů, Severočeskou filharmonii, Musica Lucis Praga, Karlovarský symfonický orchestr, Filharmonii Hradec Králové, Prague Strauss Orchestra (turné v Číně v roce 2015-2016 jako dirigent, sólista), Písecký komorní orch. (2020 – 2022). Od září 2022 diriguje v Hudebním divadle Karlín. Hrál v činohře i v muzikálech v několika pražských divadlech (Divadlo Semafor, Divadlo Kalich, Divadlo Hybernia, Strašnické divadlo, Divadlo na Jezerce, HDK). 


Více na www.felixslovacek.com

Informuji.cz = Akce, Kultura a Výlety v ČR Kudyznudy.cz - tipy na výlet